AX5DBF1-720.0000
Mfr.Part #
AX5DBF1-720.0000
Description
OSC XO 720MHZ 2.5V LVDS
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Ratings :
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Frequency :
720MHz
Absolute Pull Range (APR) :
Voltage - Supply :
2.5V
Packaging :
Bulk
Operating Frequency :
720MHz
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±20ppm
Package :
Bulk
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Max) :
80mA
Supply Voltage :
2.5V
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Operating Temperature :
-40°C~85°C