AX5DBF1-644.4563
Mfr.Part #
AX5DBF1-644.4563
Description
OSC XO 644.4563MHZ 2.5V LVDS
Voltage - Supply :
2.5V
Package :
Bulk
Frequency :
644.4563MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Absolute Pull Range (APR) :
Supply Voltage :
2.5V
Packaging :
Bulk
Operating Frequency :
644.4563MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
80mA
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)