AX5DBF1-187.5000
Mfr.Part #
AX5DBF1-187.5000
Description
OSC XO 187.5MHZ 2.5V LVDS
Frequency :
187.5MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Voltage - Supply :
2.5V
Absolute Pull Range (APR) :
Current - Supply (Max) :
80mA
Supply Voltage :
2.5V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Packaging :
Bulk
Operating Frequency :
187.5MHz
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA