AX5DAF4-1120.0000C
Mfr.Part #
AX5DAF4-1120.0000C
Description
OSC XO 1.12GHZ 3.3V LVDS
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
1120MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Voltage - Supply :
3.3V
Supply Voltage :
3.3V
Frequency :
1.12GHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Base Resonator :
Crystal
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Max) :
80mA