AX5DAF3-1200.0000C
Mfr.Part #
AX5DAF3-1200.0000C
Description
OSC XO 1.2GHZ 3.3V LVDS
Current - Supply (Max) :
80mA
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Supply Voltage :
3.3V
Package :
Strip
Symmetry-Max :
55/45%
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Packaging :
Strip
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency :
1.2GHz
Absolute Pull Range (APR) :
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Operating Frequency :
1200MHz
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Voltage - Supply :
3.3V