AX5DAF2-880.0000T
Mfr.Part #
AX5DAF2-880.0000T
Description
OSC XO 880MHZ 3.3V LVDS
Supply Voltage :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
Type :
XO (Standard)
Package :
Tape and Reel (TR)
Function :
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Frequency Stability :
±20ppm
Symmetry-Max :
55/45%
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
880MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Product Status :
Active
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
80mA
Operating Frequency :
880MHz
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)