AX5DAF2-737.2800C
Mfr.Part #
AX5DAF2-737.2800C
Description
OSC XO 737.28MHZ 3.3V LVDS
Operating Frequency :
737.28MHz
Supply Voltage :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Symmetry-Max :
55/45%
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
737.28MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
80mA
Base Resonator :
Crystal
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
±20ppm