AX5DAF2-614.4000C
Mfr.Part #
AX5DAF2-614.4000C
Description
OSC XO 614.4MHZ 3.3V LVDS
Packaging :
Strip
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
614.4MHz
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Absolute Pull Range (APR) :
Operating Frequency :
614.4MHz
Supply Voltage :
3.3V
Voltage - Supply :
3.3V
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Package :
Strip
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Current - Supply (Max) :
80mA
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm