AX5DAF2-311.0400T
Mfr.Part #
AX5DAF2-311.0400T
Description
OSC XO 311.04MHZ 3.3V LVDS
Frequency :
311.04MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Supply Voltage :
3.3V
Current - Supply (Max) :
80mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
8-SMD, No Lead
Reach Compliance Code :
Compliant
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Function :
Enable/Disable
Additional Feature :
ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TR, 7 INCH
Operating Frequency :
311.04MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Package :
Tape and Reel (TR)
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Output Load :
100 Ohm