AX5DAF2-200.0000C
Mfr.Part #
AX5DAF2-200.0000C
Description
OSC XO 200MHZ 3.3V LVDS
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Frequency Stability :
±20ppm
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Frequency :
200MHz
Fall Time-Max :
0.4ns
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
200MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Supply Voltage :
3.3V
Current - Supply (Max) :
80mA
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Voltage - Supply :
3.3V