AX5DAF1-921.0000
Mfr.Part #
AX5DAF1-921.0000
Description
OSC XO 921MHZ 3.3V LVDS
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Symmetry-Max :
55/45%
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Package :
Bulk
Current - Supply (Max) :
80mA
Supply Voltage :
3.3V
Mounting Type :
RoHS Compliant
Type :
XO (Standard)
Function :
Enable/Disable
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Product Status :
Active
Frequency :
921MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Voltage - Supply :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
Operating Frequency :
921MHz