AX5DAF1-752.5000T
Mfr.Part #
AX5DAF1-752.5000T
Description
OSC XO 752.5MHZ 3.3V LVDS
Frequency :
752.5MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Operating Frequency :
752.5MHz
Absolute Pull Range (APR) :
Mounting Type :
Product Status :
Active
Ratings :
Symmetry-Max :
55/45%
Package :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
80mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Supply Voltage :
3.3V