AX5DAF1-739.3153C
Mfr.Part #
AX5DAF1-739.3153C
Description
OSC XO 739.3153MHZ 3.3V LVDS
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Package :
Strip
Symmetry-Max :
55/45%
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Frequency Stability :
±20ppm
Supply Voltage :
3.3V
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Frequency :
739.3153MHz
Operating Frequency :
739.3153MHz
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Packaging :
Strip
Ratings :
Current - Supply (Max) :
80mA