AX3PBF3-122.8800T
Mfr.Part #
AX3PBF3-122.8800T
Description
XTAL OSC XO 122.88MHZ 2.5V LVPEC
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Frequency :
122.88MHz
Absolute Pull Range (APR) :
Fall Time-Max :
0.5ns
Supply Voltage :
2.5V
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Enable/Disable
Base Resonator :
Crystal
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
122.88MHz
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Spread Spectrum Bandwidth :
Product Status :
Active
Current - Supply (Max) :
50mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Product Type :
Standard Oscillators
Symmetry-Max :
55/45%
Height - Seated (Max) :
0.043 (1.10mm)
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.0mm