AX3DCF4-155.5200T3
Mfr.Part #
AX3DCF4-155.5200T3
Description
XTAL OSC XO 155.52MHZ 1.8V LVDS
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Product Type :
Standard Oscillators
Voltage - Supply :
1.8V
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
155.52MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Operating Frequency :
155.52MHz
Supply Voltage :
1.8V
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Max) :
27mA
Height - Seated (Max) :
0.043 (1.10mm)