ASTMHTFL-80.000MHZ-XK-E
Mfr.Part #
ASTMHTFL-80.000MHZ-XK-E
Description
MEMS OSC XO 80.0000MHZ LVCMOS
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Max) :
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Height - Seated (Max) :
0.032 (0.80mm)
Voltage - Supply :
2.25V~3.63V
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
±30ppm
Packaging :
Strip
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
80MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm
Ratings :
Frequency :
80MHz