ASTMHTFL-19.200MHZ-AC-E-T3
Mfr.Part #
ASTMHTFL-19.200MHZ-AC-E-T3
Description
MEMS OSC XO 19.2000MHZ LVCMOS
Oscillators
Height :
787.4μm
Ratings :
Absolute Pull Range (APR) :
Pbfree Code :
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency :
19.2MHz
Operating Frequency :
19.2MHz
Height - Seated (Max) :
0.032 (0.80mm)
Output Load :
15 pF
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
Mounting Feature :
Voltage - Supply :
2.25V~3.63V
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Additional Feature :
ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR, 13 INCH
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±50ppm