AQ147M1R2BATME
Mfr.Part #
AQ147M1R2BATME
Description
CAP CER 1.2PF 500V 1111
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Thickness :
2.5908mm
Case Code (Imperial) :
Height :
2.79mm
Size / Dimension :
0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm
Depth :
2.79mm
Voltage - Rated DC :
500V
Pbfree Code :
Thickness (Max) :
0.102 2.59mm