AQ147A4R7CAJME
Mfr.Part #
AQ147A4R7CAJME
Description
CAP CER 4.7PF 500V 1111
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Thickness (Max) :
0.102 2.59mm
Tolerance :
±0.25pF
Size / Dimension :
0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
9 Weeks
Capacitance :
4.7pF
Thickness :
2.5908mm
Depth :
2.79mm
Height :
1.676mm
Voltage - Rated DC :
500V