APSD00080750221K00
Mfr.Part #
APSD00080750221K00
Height - Seated (Max) :
0.209" (5.30mm)
Size / Dimension :
0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Inductance Frequency - Test :
1 kHz
Current - Saturation (Isat) :
490mA
Tolerance :
±10%
DC Resistance (DCR) :
960mOhm Max
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Inductance :
220 µH
Chilisin Electronics APSD00080750221K00
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD