APSD00060530330K00
Mfr.Part #
APSD00060530330K00
Height - Seated (Max) :
0.130" (3.30mm)
DC Resistance (DCR) :
330mOhm Max
Inductance Frequency - Test :
2.52 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Inductance :
33 µH
Size / Dimension :
0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Current - Saturation (Isat) :
1.1A
Tolerance :
±10%
Chilisin Electronics APSD00060530330K00
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD