APPM00151365152XY0
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
APPM00151365152XY0
Manufacturer
Chilisin Electronics
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet
Download
Description
CHOKE CMC WW
Manufacturer :
Chilisin Electronics
Product Category :
Common Mode Chokes
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
Ratings :
AEC-Q200
Approval Agency :
Series :
APPM
Filter Type :
Power Line
Mounting Type :
Surface Mount
Current Rating (Max) :
8.5A
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
DC Resistance (DCR) (Max) :
9mOhm
Features :
Size / Dimension :
0.591" L x 0.512" W (15.00mm x 13.00mm)
Impedance @ Frequency :
1.5 kOhms @ 50 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Number of Lines :
2
Height (Max) :
0.256" (6.50mm)
Voltage Rating - DC :
125V
Package :
Tape and Reel (TR)
Chilisin Electronics APPM00151365152XY0
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD