APPM00121165272XY0
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
APPM00121165272XY0
Manufacturer
Chilisin Electronics
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet
Download
Description
CHOKE CMC WW
Manufacturer :
Chilisin Electronics
Product Category :
Common Mode Chokes
Mounting Type :
Surface Mount
Series :
APPM
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.492" L x 0.425" W (12.50mm x 10.80mm)
DC Resistance (DCR) (Max) :
50mOhm
Number of Lines :
2
Filter Type :
Power Line
Voltage Rating - DC :
80V
Product Status :
Active
Approval Agency :
Package :
Tape and Reel (TR)
Features :
Impedance @ Frequency :
2.7 kOhms @ 10 MHz
Height (Max) :
0.252" (6.40mm)
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Current Rating (Max) :
1.5A
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC :
Chilisin Electronics APPM00121165272XY0
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD