APCI00121210331M80
Mfr.Part #
APCI00121210331M80
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Inductance :
330 µH
Features :
Tolerance :
±20%
Height - Seated (Max) :
0.394" (10.00mm)
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Size / Dimension :
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Current Rating (Amps) :
1.45 A
DC Resistance (DCR) :
340mOhm Max
Current - Saturation (Isat) :
1.8A
Chilisin Electronics APCI00121210331M80
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD