AMPDGGH-A13
Mfr.Part #
AMPDGGH-A13
Package / Case
4-SMD, No Lead
Voltage - Supply :
1.71V~3.63V
Frequency Stability :
±50ppm
Brand :
Product Type :
MEMS Oscillators
Termination Style :
SMD/SMT
Base Resonator :
MEMS
Current Rating :
1.3 mA
Function :
Output :
CMOS
Frequency - Output 4 :
Current - Supply (Max) :
1.3mA Typ
Width :
1.2 mm
Package :
Bulk
Packaging :
Bulk
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency - Output 1 :
6.1298496MHz 6.16791MHz
Subcategory :
Oscillators
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Factory Lead Time :
13 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency - Output 2 :
Series :
AMPD
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
Frequency - Output 3 :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency :
6.16791 MHz, 6.1298496 MHz
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Length :
1.6 mm
Height :
0.035 0.89mm