AMPDAEI-A16T3
Mfr.Part #
AMPDAEI-A16T3
Size / Dimension :
0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
Height :
0.035 0.89mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Length :
2 mm
Frequency Stability :
±50ppm
Minimum Operating Temperature :
- 20 C
Frequency :
12 MHz, 48 MHz
Current Rating :
1.3 mA
Current - Supply (Max) :
1.3mA Typ
Frequency - Output 1 :
12MHz 48Mhz
Voltage - Supply :
1.71V~3.63V
Width :
1.6 mm