AMPDAEI-A13
Mfr.Part #
AMPDAEI-A13
Length :
2 mm
Function :
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency - Output 1 :
6.1298496MHz 6.16791MHz
Voltage - Supply :
1.71V~3.63V
Height :
0.035 0.89mm
Tape and Reel (TR)
Termination Style :
SMD/SMT
Frequency - Output 4 :
Width :
1.6 mm
Minimum Operating Temperature :
- 20 C
Frequency :
6.16791 MHz, 6.1298496 MHz
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Maximum Operating Temperature :
+ 70 C
Size / Dimension :
0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
Output :
CMOS
Frequency - Output 3 :
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency - Output 2 :
Current - Supply (Max) :
1.3mA Typ
Current Rating :
1.3 mA