AMI-M12S-7M-10-B-2
Mfr.Part #
AMI-M12S-7M-10-B-2
Description
LINE FILTER 250VAC 7A CHASS MNT
Inductance :
990μH
Operating Temperature :
-10°C~40°C
Termination Style :
IEC 320-C14, Quick Connect
Current :
10A
Series :
AMI-M12S
Configuration :
Two Stage
Factory Lead Time :
8 Weeks
Voltage - Rated AC :
250V
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH