AMI-M12A-3-10-B
Mfr.Part #
AMI-M12A-3-10-B
Description
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Stock
22
In Stock :
22
Current :
10A
Inductance :
1.48mH
Configuration :
Two Stage
Voltage - Rated AC :
250V
Termination Style :
Wire Leads
Operating Temperature :
-10°C~40°C
Datasheets
AMI-M12A-3-10-B
Altran Magnetics, Inc. AMI-M12A-3-10-B
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH