AMI-22-30-6
Mfr.Part #
AMI-22-30-6
Description
LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Stock
40
In Stock :
40
Frequency - Operating :
DC~400Hz
Current :
30A
Voltage - Rated AC :
250V
Inductance :
670μH
Termination Style :
Threaded Post (M4)
Configuration :
Single Stage
Applications :
GENERAL PURPOSE
Operating Temperature :
-25°C~100°C
Datasheets
AMI-22-30-6
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH