AM670B1311
Mfr.Part #
AM670B1311
Description
670 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTER
Stock
50
In Stock :
50
Product Category :
Ceramic Filters
Datasheets
AM670B1311
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE