AM1960B995
Mfr.Part #
AM1960B995
Description
1960 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Product Category :
Ceramic Filters
Datasheets
AM1960B995
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE