AM1880-1960D268-C
Mfr.Part #
AM1880-1960D268-C
Description
1880 / 1960 MHZ CONNECTORIZED CE
Product Category :
RF Multiplexers
Datasheets
AM1880-1960D268-C
Anatech Electronics Inc. AM1880-1960D268-C
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE