AM1842-2140D1187
Mfr.Part #
AM1842-2140D1187
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Description
1842.5 / 2140 MHZ CERAMIC DUPLEX
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
RF Multiplexers
Datasheets
AM1842-2140D1187
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE