AM1488B1287-C
Mfr.Part #
AM1488B1287-C
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Description
1488 MHZ CONNECTORIZED CERAMIC B
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
Ceramic Filters
Datasheets
AM1488B1287-C
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE