AM1370B1112
Mfr.Part #
AM1370B1112
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Description
1370 MHZ CERAMIC BAND PASS FILT
Stock
50
In Stock :
50
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
Ceramic Filters
Datasheets
AM1370B1112
Anatech Electronics Inc. AM1370B1112
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE