AM1232-1585D1118
Mfr.Part #
AM1232-1585D1118
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Description
1232 / 1585 MHZ CERAMIC DUPLEXER
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
RF Multiplexers
Datasheets
AM1232-1585D1118
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE