AJWPSTJWPSR18K152
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
AJWPSTJWPSR18K152
Manufacturer
JST
Description
JUMPER JWPS MALE TO FEMALE 6"
Manufacturer :
JST
Product Category :
Length :
6.00 152.40mm
Color :
Black
Contact Finish :
Tin
Published :
Factory Lead Time :
12 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
Series :
JWPS
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Number of Rows :
1
Contact End :
Socket to Pin
Wire Gauge :
18 AWG