AFFC-100-30-203-11
Mfr.Part #
AFFC-100-30-203-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 20
Product Category :
Termination Style :
Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm
Length :
8.000 203.20mm
Pitch :
0.039 1.00mm