AFFC-100-30-127-11
Mfr.Part #
AFFC-100-30-127-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 12
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Pbfree Code :
yes
Number of Conductors :
30
Termination Style :
Top on Both Sides, Backers on Both Sides
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Cable Type :
FFC, FPC
Length :
5.000 127.00mm
Pitch :
0.039 1.00mm