AFFC-100-28-051-11
Mfr.Part #
AFFC-100-28-051-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 28 CONDUCTOR 51
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm
Length :
2.000 50.80mm
Pitch :
0.039 1.00mm