AFFC-100-26-102-11
Mfr.Part #
AFFC-100-26-102-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 26 CONDUCTOR 10
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm
Published :
Cable Type :
FFC, FPC
Termination Style :
Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
23 Weeks
Pbfree Code :
yes
Number of Conductors :
26
Pitch :
0.039 1.00mm
Length :
4.000 101.60mm