AFFC-100-24-203-11
Mfr.Part #
AFFC-100-24-203-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 24 CONDUCTOR 20
Length :
8.000 203.20mm
Pitch :
0.039 1.00mm
Published :
Pbfree Code :
yes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Termination Style :
Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Factory Lead Time :
23 Weeks
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm