AFFC-100-24-051-11
Mfr.Part #
AFFC-100-24-051-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 24 CONDUCTOR 51
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
23 Weeks
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm
Published :
Length :
2.000 50.80mm
Pbfree Code :
yes
Number of Conductors :
24
Cable Type :
FFC, FPC
Pitch :
0.039 1.00mm