AFFC-100-17-457-11
Mfr.Part #
AFFC-100-17-457-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 17 CONDUCTOR 45
Product Category :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Cable Type :
FFC, FPC
Published :
Length :
18.0 457.2mm
Number of Conductors :
17
Pitch :
0.039 1.00mm
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm