AFFC-100-17-076-11
Mfr.Part #
AFFC-100-17-076-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 17 CONDUCTOR 76
Pitch :
0.039 1.00mm
Published :
Number of Conductors :
17
Length :
3.000 76.20mm
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm