AFFC-100-14-127-11
Mfr.Part #
AFFC-100-14-127-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 14 CONDUCTOR 12
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm
Number of Conductors :
14
Cable Type :
FFC, FPC
Pitch :
0.039 1.00mm
Factory Lead Time :
23 Weeks
Published :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Termination Style :
Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Length :
5.000 127.00mm