AFFC-100-12-305-11
Mfr.Part #
AFFC-100-12-305-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 12 CONDUCTOR 30
Product Category :
Cable Type :
FFC, FPC
Published :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
23 Weeks
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm
Length :
12.0 304.8mm
Number of Conductors :
12
Pitch :
0.039 1.00mm