AFFC-100-11-254-11
Mfr.Part #
AFFC-100-11-254-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 11 CONDUCTOR 25
Product Category :
Cable Type :
FFC, FPC
Pbfree Code :
yes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm
Number of Conductors :
11
Pitch :
0.039 1.00mm
Factory Lead Time :
23 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Published :
Length :
10.0 254.0mm