AFFC-050-32-153-11
Mfr.Part #
AFFC-050-32-153-11
Description
CABLE FFC 32POS 0.50MM 6"
Number of Conductors :
32
Length :
6.000 152.40mm
Pitch :
0.020 0.50mm
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm